Wirtualny adres Warszawa

Dzięki wirtualnemu adresowi w rozpoznawalnej okolicy Twoja firma zyska prestiż i będzie bardziej wiarygodna dla potencjalnych kontrahentów. Sprawdź, dlaczego powinieneś skorzystać z wirtualnego adresu, jeżeli jesteś:

  • freelancerem,
  • właścicielem małej lub średniej firmy,
  • lub nie potrzebujesz siedziby firmy.

Wirtualny adres to tanie i kompleksowe rozwiązanie, dzięki któremu Twój biznes zyska profesjonalny wizerunek - już za 30 złotych miesięcznie!

wirtualny-adres-warszawa

Rejestracja firmy a wirtualny adres

Podczas procesu rejestracji własnej działalności gospodarczej w CEIDG (Centralna Ewidencja i Informacja o Działalności Gospodarczej) każda osoba jest zobowiązana do wskazania adresu siedziby firmy. Adres siedziby wskazywany jest we wniosku o rejestrację działalności - CEIDG-1. Brak wskazania adresu firmowego może skutkować odmową rejestracji firmy. Co więc możemy zrobić, jeżeli nie chcemy podawać adresu domowego jako siedziby firmy i wykorzystywać go w celach firmowych?

Wynajęcie lokalu biurowego nie będzie dla nas dobrym rozwiązaniem, szczególnie na początku działalności koszty związane z czynszem mogą być zbyt wysoką barierą. Rozwiązaniem jest właśnie adres, który możemy wynająć jedynie na potrzeby rejestracji firmy, czego koszt jest znacznie mniejszy.

wirtualny-adres-firmy

Wirtualny adres firmy - dlaczego Warszawa jest dobrym pomysłem?

Z wirtualnego adresu w Warszawie możesz skorzystać bez względu na Twoje miejsce zamieszkania czy miejsce wykonywania działalności. Dzięki takiemu rozwiązaniu możesz posługiwać się w celach firmowych adresem w Warszawie, a na co dzień wykonywać swoje obowiązki na przykład we Wrocławiu czy w Gdańsku. Jest to w pełni legalne - z takiego udogodnienia korzysta coraz więcej osób prowadzących firmy.

Warszawa to doskonały pomysł na ulokowanie swojego biznesu. Dzięki warszawskiemu adresowi na ulicy Nowogrodzkiej 64, a więc jednej z najbardziej rozpoznawalnych ulic nie tylko w Warszawie, ale również w całej Polsce, możesz uwiarygodnić swoją firmę w oczach potencjalnych klientów. Takie otoczenie sprawi, że Twoja firma będzie postrzegana jako ta, która odniosła sukces na rynku i z którą warto współpracować.

Już za 30 złotych miesięcznie możesz zwiększyć prestiż swojej firmy. Zobacz specjalnie przygotowane pakiety cenowe.

Wirtualne biuro w Warszawie - skorzystaj już dziś i ciesz się prestiżowym adresem dla swojej firmy!
KONTAKT

Korzyści wirtualnego adresu

Z wynajmowania taniego wirtualnego adresu dla swojej firmy wynika wiele korzyści. Przede wszystkim optymalizujemy koszty w firmie – wynajem lokalu fizycznego to często koszt przekraczający kilka tysięcy złotych. Dla początkujących przedsiębiorców i młodych firm taki koszt jest barierą nie do pokonania, szczególnie, jeżeli jest to Warszawa. Jeżeli zależy nam na prestiżowym adresie, który będzie uwiarygodniał nas w oczach potencjalnych kontrahentów, warto wybrać adres zlokalizowany na ulicy Nowogrodzkiej.

wsparcie

Wirtualny adres – dla kogo?

Z wirtualnego adresu może skorzystać każdy przedsiębiorca. Do wynajęcia adresu wirtualnego nie są potrzebne żadne pozwolenia, nie ma również żadnych wymagań. Z tego rodzaju wynajmu mogą skorzystać zarówno średnie i duże przedsiębiorstwa, jak i freelancerzy, którzy zazwyczaj nie potrzebują lokalu fizycznego, ponieważ pracują w domu. Jest to bardzo duże udogodnienie, które pozwala zaoszczędzić nawet kilka tysięcy złotych miesięcznie.

Centrum Warszawy to jedna z najbardziej prestiżowych lokalizacji nie tylko w samej stolicy, ale również w całej Polsce. Ulokowanie tam adresu swojej firmy to bardzo dobre i w pełni legalne rozwiązanie, Jeżeli chcemy wybrać prestiżowy adres, to Warszawa ul. Nowogrodzka będzie bardzo dobrym wyborem.

Najczęściej z takiego rozwiązania korzystają freelancerzy oraz małe i średnie firmy, które nie potrzebują fizycznego lokalu do realizacji swojej pracy. Mowa tutaj na przykład o agencjach interaktywnych, copywriterach, agencjach zajmujących się marketingiem internetowym i wiele więcej.

To rozwiązanie jest w Polsce coraz popularniejsze. Zapotrzebowanie na adres wirtualny staje się coraz większe - freelancerów, a także małych i średnich przedsiębiorstw przybywa. Wiele osób szuka zatem tańszych alternatyw dla lokali fizycznych.

Jaki jest koszt wirtualnego adresu?

Nasze pakiety cenowe są bardzo elastyczne. Najtańszy pakiet, w którym znajduje się adres do rejestracji firmy oraz obsługa korespondencji - zaczyna się już od 30 złotych miesięcznie. Resztę dostępnych pakietów można sprawdzić na stronie cenniki.

Dlaczego wynajem wirtualnego adresu jest taki tani? Przede wszystkim dlatego, że jest to rozwiązanie skierowane to małych firm i freelancerów, przedsiębiorców poszukujących alternatyw dla wynajmu lokalu fizycznego. Koszt takiego rozwiązania nie może być duży - powinien być udogodnieniem dla osób decydujących się na wynajem.

Skorzystaj z wirtualnego adresu już dzisiaj - zadzwoń do nas lub skontaktuj się z nami telefonicznie, by uzyskać więcej szczegółów. Zapraszamy do kontaktu!

Pełne wsparcie w biznesie

Dla naszych klientów oferujemy nie tylko adres wirtualny, ale również kompleksowe wsparcie w zakresie księgowości, mogą nam Państwo zlecić obsługę księgową. Dysponujemy również salami konferencyjnymi, które są możliwe do wynajęcia na godziny. Sale konferencyjne na wynajem to miejsce, gdzie można swobodnie przeprowadzić rozmowę z potencjalnym kontrahentem czy szkolenie dla swoich pracowników.

wirtualne biuro

Dokładny adres:

ul. Nowogrodzka 64/43

02-014 Warszawa

tel: +48 733 733 510

tel: +48 22 300 10 11

e-mail: kontakt@wirtualne-biuro-nowogrodzka.pl
ZOBACZ NA MAPIE

skontaktuj się z nami

www.wirtualne-biuro-nowogrodzka.pl
2020 © Wszystkie prawa zastrzeżone