WIRTUALNE BIURO W WARSZAWIE

Prestiżowy adres jest kluczowym elementem dla Twojego biznesu. Dla przedsiębiorców i freelancerów prowadzenie własnego biura jest często niemożliwe, najczęściej z powodu zbyt wysokich kosztów wynajmu lokalu na siedzibę firmy. Podczas rejestracji firmy w urzędzie niezbędne jest podanie adresu firmy – co jednak możemy zrobić, gdy nie wynajmujemy żadnego lokalu i nie chcemy podawać adresu domowego? Rozwiązaniem jest wirtualne biuro w Warszawie w atrakcyjnej, niskiej cenie.

CZYM JEST WIRTUALNE BIURO?

Oferowane przez nas wirtualne biuro w Warszawie jest fizycznym adresem, na który możesz zarejestrować swoją działalność gospodarczą, i mieści się na ulicy Nowogrodzkiej. Tak dogodna lokalizacja na Śródmieściu pozytywnie wpływa na wizerunek Twojej firmy, uwiarygodniając jej dokonania biznesowe. Wirtualny adres jest więc wizytówką przyciągającą nowych klientów – decydując się na skorzystanie z naszego adresu zapewniasz sobie nie tylko rozpoznawalność, ale również wysoki prestiż.

Niewielkie koszty związane z wynajmem wirtualnego adresu powodują, że jest to niezwykle opłacalna inwestycja – rozpoznawalny adres na wizytówce czy stronie internetowej Twojej firmy pomoże zbudować Ci wizerunek profesjonalnej firmy, która doskonale funkcjonuje na rynku. W ramach usługi zapewniamy także wsparcie biznesowe w zakresie księgowości oraz sale konferencyjne na wynajem.


Proponowane przez nasza firmę usługi, koncentrują się na udostępnieniu podmiotowi gospodarczemu adresu w ramach rejestracji prowadzonej przez niego działalności. Wynajem biura wirtualnego Warszawa to doskonała możliwość posługiwania się renomowanym adresem, na rzecz własnej firmy. Biuro Nowogrodzka znajdujące się w ścisłym centrum, w prestiżowej dzielnicy może być wizytówką Twojej działalności, która znacząco może się przełożyć na jej pozytywny wizerunek. To, jak postrzegają odbiorcy prowadzoną przez Ciebie firmę, to element kluczowy dla właściwego prosperowania Twojego biznesu. Dopomóc może w tym także fakt, że biuro wirtualne Warszawa posiada bardzo dogodną lokalizację, która ułatwi klientom dostęp do biura, a także pobliskich punktów pocztowych, urzędów, a także sklepów.

DODATKOWE UDOGODNIENIA

Dla klientów wynajmujących nasze biuro wirtualne na ulicy Nowogrodzkiej przygotowaliśmy szereg dodatkowych udogodnień, dzięki którym mogą skupić się wyłącznie na prowadzeniu własnej działalności. W zależności od wybranego pakietu między innymi udostępniamy numer telefonu czy przesyłamy skan korespondencji. Postaw na prestiż i wygodę, zoptymalizuj koszty prowadzenia własnej działalności i buduj wizerunek profesjonalnej firmy. Szczegółowe informacje o pakietach dostępne są w zakładce CENNIKI.

POSTAW NA PRESTIŻ

Decydując się na wirtualny adres na ulicy Nowogrodzkiej 64, w prestiżowej, biznesowej okolicy, Twoja działalność uzyskuje wizerunek firmy profesjonalnej, z dużym powodzeniem utrzymującej się na rynku. Jest to nie tylko korzystne dla freelancerów z różnych branż, ale również dla małych i średnich przedsiębiorców. Za sprawą wynajmu adresu wirtualnego mogą oni znacznie obniżyć koszty prowadzenia działalności gospodarczej – oszczędzając na wynajmie fizycznego lokalu. Ceny naszych pakietów rozpoczynają się już od 30 zł miesięcznie.

Klientom korzystającym z usługi wirtualnego biura zapewniamy także sale do spotkań z klientami. Również nasi specjaliści z dziedziny prawa i administracji dostępni są do Państwa dyspozycji. Odpowiedzią na pytania już na etapie rejestracji działalności gospodarczej, bez względu na jej formę. Obsługujemy zarówno działalności jednoosobowe, jak i spółki. Zapewniamy także pełną obsługę biurową – w zależności od wybranego pakietu odbieramy korespondencję zarówno zwykłą, jak i poleconą oraz na życzenie klienta przesyłamy ją pod wskazany adres.

Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania związane z naszym adresem, prosimy o kontakt telefoniczny lub wypełnienie formularza kontaktowego – nasi konsultanci rozwieją wszelkie wątpliwości. W ramach jednej usługi otrzymują Państwo szereg korzyści.

wirtualne biuro

Dokładny adres:

ul. Nowogrodzka 64/43

02-014 Warszawa

tel: +48 733 733 510

tel: +48 22 300 10 11

e-mail: kontakt@wirtualne-biuro-nowogrodzka.pl
ZOBACZ NA MAPIE

skontaktuj się z nami

www.wirtualne-biuro-nowogrodzka.pl
2020 © Wszystkie prawa zastrzeżone