SALE KONFERENCYJNE NA WYNAJEM W WARSZAWIE

Zapraszamy do naszej sali konferencyjnej.

SALE KONFERENCYJNE W WARSZAWIE W RAMACH NASZYCH USŁUG

Dla klientów wynajmujących nasze biuro wirtualne w Warszawie przygotowujemy możliwość skorzystania z sal konferencyjnych na godziny. Często prowadzenie własnego biznesu wymaga spotkań z klientami, współpracownikami, omówienia realizacji projektów czy przeprowadzenia szkoleń pracowniczych – połączenie internetowe okazuje się niewystarczające w takich przypadkach. Wiemy, jak trudno znaleźć dobrze zorganizowaną przestrzeń do spotkań biznesowych. Właśnie z tego powodu zdecydowaliśmy się na wprowadzenie usługi wynajmu sal konferencyjnych.

 

Zaaranżowaliśmy sale konferencyjne w taki sposób, by jak najlepiej spełniały potrzeby naszych klientów. To sprawia, że jest to przestronne i świetnie przygotowane miejsce w doskonałej, biznesowej lokalizacji, która dodatkowo wpływa na wizerunek Twojej firmy. Możliwość regularnego odbywania spotkań biznesowych w ścisłym centrum Warszawy, w sąsiedztwie rozpoznawalnych działalności gospodarczych sprawi, że Twoja firma – zarówno jeżeli jesteś przedsiębiorcą, jak i freelancerem – zyska rozpoznawalność. Dostęp do prestiżowej lokalizacji na warszawskim śródmieściu pomoże zbudować Ci markę, z której korzyści będziesz czerpać latami. Tak niskie koszty wynajmu sprawiają, że jest to inwestycja, która zwróci się na wielu płaszczyznach. To, w jakim miejscu spotykasz się z klientami, ma wpływ na ich postrzeganie Twojej firmy. Wynajęcie sal konferencyjnych w ścisłym centrum pomoże Ci uzyskać wizerunek profesjonalnej firmy odnoszącej duży sukces w biznesie.

Sale konferencyjne umożliwiają swobodne spotkanie od 3 do 4 osób. Na życzenie klienta zapewniamy kawę, herbatę oraz wodę – gazowaną lub niegazowaną. Jeżeli jesteś zainteresowany skorzystaniem z sal konferencyjnych, skontaktuj się z naszym konsultantem, wypełniając fomularz kontaktowy. Przejdź do zakładki KONTAKT.

wirtualne biuro

Dokładny adres:

ul. Nowogrodzka 64/43

02-014 Warszawa

tel: +48 733 733 510

tel: +48 22 300 10 11

e-mail: kontakt@wirtualne-biuro-nowogrodzka.pl
ZOBACZ NA MAPIE

skontaktuj się z nami

www.wirtualne-biuro-nowogrodzka.pl
2020 © Wszystkie prawa zastrzeżone